ZiKE rental

Rabat 50% do końca marca na L-Acoustics K2

Kategoria: Promocje

K2 to następca rewolucyjnego systemu V-DOSC – oferuje wydajność wielkoformatowego systemu K1 w zmniejszonym wydaniu, co czyni go idealnym dla trwałych instalacji i aplikacji estradowych.

Główne atuty K2 to imponujący nawet jak na dzisiejsze standardy stosunek wydajności do wagi, zaawansowany i szybki w obsłudze system montażu oraz wyjątkowe charakterystyki brzmieniowe, do których przyczynia się wykorzystanie technologii Wavefront Sculpture Technology (WST). Kąty emisji pomiędzy poszczególnymi elementami mogą być manipulowane z chirurgiczną precyzją aż do 10 stopni regulacji, co pozwala na optymalizację pionowej emisji całego systemu i tym samym równomierne pokrycie dźwiękowe obszaru publiczności.

Druga rewolucyjna technologia wykorzystana w K2 to PANFLEX, unikalny system kontroli sterowania horyzontalnego, łączący ruchome elementy mechaniczne z algorytmami DSP, wpływające na częstotliwości powyżej 300 Hz. Wspólne wykorzystanie technologii WST i PANFLEX czyni system K2 zdolnym do kontroli kierunkowości emisji zarówno w wymiarze poziomym, jak i pionowym, co w rezultacie umożliwia dostrojenie i dopasowanie systemu do dowolnej geometrii przestrzeni z zachowaniem najwyższej jakości dźwięku.

Wstecz

Gwarancja - 100% skuteczności

100% skuteczności

zapewnimy Ci sprzęt taki jak potrzebujesz


gdzie chcesz i kiedy chcesz

Partnerzy

Facebook