ZiKE rental

O nas

Blisko 50 lat wspólnego doświadczenia w branży nagłośnieniowej i showbusinessowej zaowocowało powstaniem pierwszej polskiej wypożyczalni sprzętu estradowego. Każdy ze współtworzących ZiKE Rental wniósł ze sobą swoją wiedzę i doświadczenie, wzajemnie się uzupełniające.

Powstanie wypożyczalni sprzętu estradowego jest normalnym krokiem w rozwoju naszej branży. W wielu sąsiadujących krajach takie podmioty już istnieją, teraz czas na Polskę.

ZiKE Rental nie oferuje tylko sprzętu. Podstawą naszej oferty jest jakość i pewność oferowanych przez nas usług. Wypożyczający może zdać się na naszą wiedzę i doświadczenie zarówno w doborze sprzętu jak i jego przygotowaniu czy konfiguracji.

Nie zajmujemy się realizacją techniczną imprez. Skupiamy się tylko (i aż) na wypożyczeniu sprawnego, przygotowanego, aktualnego i wysokiej klasy sprzętu. Oczywiście, dysponujemy również specjalistami, którzy mogą pomóc w obsłudze sprzętu.

ZiKE Rental jest synonimem przełomu w naszej branży. Dołącz do nas i bądź współtwórcą nowej, lepszej jakości w obsłudze technicznej imprez!

 

Wstecz

Gwarancja - 100% skuteczności

100% skuteczności

zapewnimy Ci sprzęt taki jak potrzebujesz


gdzie chcesz i kiedy chcesz

Partnerzy

Facebook