ZiKE rental

Nagłośnienie

Duże systemy nagłośnieniowe w sezonie sprawdzają się znakomicie. Poza sezonem jednak mniej. Czy warto więc kupować drogi, duży system, który będzie pracował przez 3 miesiące w roku? Zdecydowanie lepiej wypożyczyć go na te imprezy, gdzie faktycznie jest potrzebny. Dokładnie tak samo jest ze wszystkimi innymi urządzeniami nagłośnieniowymi. Jeśli zazwyczaj 8 monitorów podłogowych w zupełności nam wystarcza, to po co trzymać na magazynie kolejnych 8, jeśli będą potrzebne tylko na 8 koncertach w roku? Lepiej wypożyczyć na te konkretne koncerty.

Nasza oferta zawiera wszystko, co może być potrzebne do nagłośnienia bankietu, konferencji, przemowy, spotkania, apelu, spektaklu, prezentacji, wykładu, szkolenia dyskoteki czy koncertu. Od pojedynczych zestawów głośnikowych do dużych systemów koncertowych, od małych, analogowych mikserków do dużych riderowych konsolet, monitory podłogowe, systemy odsłuchu osobistego IEM, mikrofony przewodowe i bezprzewodowe, splitery wraz z rozszyciami i podpytkami na wielozłączach, zestawy kablowe oraz wszystkie konieczne akcesoria – statywy, diboxy, przejściówki, ramy, szakle…

Z przyjemnością pomożemy w dobraniu odpowiedniego sprzętu do każdej imprezy. Ponad 20 lat doświadczenia pozwala nam zaproponować optymalne rozwiązanie bez względu na rozmiar imprezy. Wiemy co sprawdzi się na apelu w szkole i co na dużym festiwalu rockowym.

Oprócz samych urządzeń oferujemy cały szereg usług dodatkowych – projekty systemów nagłośnieniowych, strojenie systemu, techników i stagehandów, uzgadnianie riderów z zespołami.

Oferowany przez nas sprzęt jest zawsze sprawny i przygotowany do pracy. Urządzenia mają najnowsze wersje oprogramowania (chyba, że wymagana jest starsza wersja), wszystkie urządzenia regularnie sprawdzane i konserwowane.

 

Wstecz

Gwarancja - 100% skuteczności

100% skuteczności

zapewnimy Ci sprzęt taki jak potrzebujesz


gdzie chcesz i kiedy chcesz

Partnerzy

Facebook